Ortos Bandagister Aarhus

Ortos Aarhus

arh@ortos.dk
Send sikker mail til Ortos

Graham Bells Vej 8
8200 Aarhus N, Skejby
Telefon 86 22 05 05

Åbningstider

Man–tors kl. 8.00 – 16.00
Fredage kl. 8.00 – 15.00

Bestil tid på 86 22 05 05

Ring for en aftale, så vi er
klar til at tage godt imod dig.

Ortos Bandagister Aarhus

Medarbejdere

Benedikte Holck

Benedikte Holck

Afdelingschef i Aarhus og armprotesespecialist
bholck@ortos.dk

Anne-Mette Jensen

Anne-Mette Jensen

Aut. bandagist, CPO, B.Sc.
ajensen@ortos.dk

Torben Nybro

Torben Nybro

Afdelingschef i Odense og aut. bandagist
tnybro@ortos.dk

Morten Borup Simonsen

Morten Borup Simonsen

Aut. bandagist, CPO, B.Sc.
msimonsen@ortos.dk

Majken Salling

Majken Salling

Aut. bandagist, CPO, B.Sc.
msalling@ortos.dk

Heidi Marion Skoglund

Heidi Marion Skoglund

Administrativ medarbejder
hskoglund@ortos.dk

Karina Gylmer Pedersen

Karina Gylmer Pedersen

Administrativ medarbejder
kpedersen@ortos.dk

Flemming Malling

Flemming Malling

Ortopædist
fmalling@ortos.dk

Torben Laursen

Torben Laursen

Ortopædist
tlaursen@ortos.dk