Ortos Bandagister Odense

Ortos Odense

mail@ortos.dk
Send sikker mail til Ortos

Hovedkontor

Børstenbindervej 12
5230 Odense M
Telefon 63 15 05 05

Åbningstider

Man–tors kl. 8.00 – 16.00
Fredage kl. 8.00 – 15.00

Bestil tid på 63 15 05 05

Ring for en aftale, så vi er
klar til at tage godt imod dig.

Gratis parkering i gården,
indkørsel fra Gørtlervej.

Ortos Bandagister Odense

Medarbejdere

Inge Beuschau

Inge Beuschau

Aut. bandagist, CPO, B.Sc.
ibeuschau@ortos.dk

Helle Harbo

Helle Harbo

Aut. bandagist, CPO, B.Sc.
hharbo@ortos.dk

Benedikte Holck

Benedikte Holck

Afdelingschef i Aarhus og armprotesespecialist
bholck@ortos.dk

Lena Quisth

Lena Quisth

Aut. bandagist, CPO, B.Sc.
lquisth@ortos.dk

Torben Nybro

Torben Nybro

Afdelingschef i Odense og aut. bandagist
tnybro@ortos.dk

Christina Erikstrup

Christina Erikstrup

Aut. bandagist, CPO, B.Sc.
cerikstrup@ortos.dk

Christian Neumann

Christian Neumann

Aut. bandagist, CPO, B.Sc.
cneumann@ortos.dk

Daniel Bjerre Wejse

Daniel Bjerre Wejse

Turnusbandagist
dwejse@ortos.dk

Nynne Olsen

Nynne Olsen

Turnusbandagist
nolsen@ortos.dk

Camilla Farm

Camilla Farm

Receptionist
mail@ortos.dk

Berit G. S. Zachariassen

Berit G. S. Zachariassen

Administrativ medarbejder
bezachariassen@ortos.dk

Annika Bøgelund

Annika Bøgelund

Administrativ medarbejder
abogelund@ortos.dk

Lars Bek Andersen

Lars Bek Andersen

Markedskonsulent
landersen@ortos.dk

Maria Lundsby

Maria Lundsby

Kommunikationsmedarbejder
mnielsen@ortos.dk

Kristel Høj Walther

Kristel Høj Walther

Kommunikationsmedarbejder
kwalther@ortos.dk

Pia Godskesen

Pia Godskesen

Administrativ medarbejder
pgodskesen@ortos.dk

Mads Harbo

Mads Harbo

Administrerende direktør
mha@ortos.dk

Ken Bergstedt

Ken Bergstedt

Business Controller
kbergstedt@ortos.dk

Jan Falk Villadsen

Jan Falk Villadsen

Operations Manager
jvilladsen@ortos.dk

Eric William Maclean

Eric William Maclean

Tekniker
emaclean@ortos.dk

Mikael Andersen

Mikael Andersen

Tekniker
miandersen@ortos.dk

Olav Hansen

Olav Hansen

Ortopædist
ohansen@ortos.dk

Thomas Lindenskov

Thomas Lindenskov

Tekniker
tlindenskov@ortos.dk

Christa Ploug

Christa Ploug

Ortopædist
cplough@ortos.dk

Helle Moses

Helle Moses

Ortopædist
hmoses@ortos.dk

Martin Hansen

Martin Hansen

Ortopædist
marhansen@ortos.dk