Ortos Bandagister Kolding

Ortos Kolding

kol@ortos.dk
Send sikker mail til Ortos

C. F. Tietgens Vej 10
6000 Kolding
Telefon 75 57 40 60

Åbningstider

Man–tors kl. 8.00 – 16.00
Fredage kl. 8.00 – 15.00

Bestil tid på 75 57 40 60

Ring for en aftale, så vi er
klar til at tage godt imod dig.

Ortos Bandagister Kolding

Medarbejdere

Lena Quisth

Lena Quisth

Aut. bandagist, CPO, B.Sc.
lquisth@ortos.dk

Christina Erikstrup

Christina Erikstrup

Aut. bandagist, CPO, B.Sc.
cerikstrup@ortos.dk

Kristina Hansen

Kristina Hansen

Aut. bandagist, CPO, B.Sc.
krhansen@ortos.dk

Line Harboe Lorentzen

Line Harboe Lorentzen

Aut. bandagist, CPO, B.Sc.
llorentzen@ortos.dk

Toke Krogh Quisth

Toke Krogh Quisth

Afdelingschef i Kolding og aut. bandagist
tquisth@ortos.dk

Steen Møller Jensen

Steen Møller Jensen

Værkstedsleder
sjensen@ortos.dk

Brian Terp Bank

Brian Terp Bank

Ortopædist
bbank@ortos.dk

Ajla Matinjanin

Ajla Matinjanin

Administrativ medarbejder
amatinjanin@ortos.dk

Annamarie Jørgensen

Annamarie Jørgensen

Sundhedsservicesekretær
ajorgensen@ortos.dk